מנגישים את עולם הרפואה

החוגים שלנו

קורס למתחילים

חוג רופאים צעירים

זהו חוג הבסיס שלנו, שמאפשר הכרות ראשונית עם מערכות הגוף השונות ועם עולם הרפואה. בגוף ישנם 20 מפגשים אשר בכל אחד מהם נפגוש מערכת אחרת בגוף – מערכת הלב, מערכת העצבים, מערכת השריר והשלד, מערכת החיסון, ועוד. נלמד כיצד בנויה כל מערכת, מה תפקידיה, איך מבצעת אותם וכמובן – גם קצת על מה יכול להשתבש וכיצד הרפואה (וגם הרפואה המונעת!) יכולה לעזור לנו לטפל.

חוג זה מתאים לילדים בגילאי 6-14 לפי חלוקה לקבוצות גיל, ובעלות כוללת של 1,000 ש"ח.

קורס למתחילים

חוג מדעי המוח

רוצים להתמקד באחת המערכות הכי מרתקות בגוף, אם לא ה-?! החוג הזה בשבילכם! חוג מדעי המוח מכיל 10 מפגשים מרתקים שעוסקים אך ורק במערכת העצבים והמוח. נלמד על האנטומיה של המערכת, כיצד המידע מועבר ברחבי הגוף שלנו, אילו בדיקות מרתקות יש לנו בתחום וגם על מחלות שפוגעות במערכת העצבים.
במהלך המפגשים נבצע ניסויים ונלמד שפה חדשה לחלוטין שכוללת מילים כמו נוירון, סינפסה, קורטקס ועוד!

חוג זה מתאים לגילאי 8-14 ובעלות כוללת של 500 ש"ח.

קורס למתקדמים

חוג רפואה מתקדם

חוג זה מיועד לבוגרי חוג "רופאים צעירים.ות" והוא מכיל 20 מפגשים נוספים. הפעם, נכיר את הרפואה מנקודת מבט של תחומי ההתמחות השונים – קרדיולוגיה, רפואת ילדים, כירורגיה, אורתופדיה ועוד. נלמד על הכלים השונים שיש לרופאים.ות מהתחום, נפגוש מטופלים לדוגמה ונכיר מחלות וטיפולים.

חוג זה מתאים לילדים בגילאי 6-14 לפי חלוקה לקבוצות גיל, ובעלות כוללת של 1,000 ש"ח.

קורס למתקדמים

חוג בלשים רפואיים

חוג זה מיועד לבוגרי "חוג רפואה מתקדם" ודורש את מיטב הכישורים והידע שרכשתם במהלך החוגים שלנו! בחוג בלשים רפואיים, המונה 20 מפגשים, נפגש בכל שבוע עם מטופל.ת ונפענח ביחד איתכם את המקרה הרפואי. נשאל את המטופל.ת שאלות כדי לאסוף כמה שיותר מידע, נחשוב יחד מה כדאי לבדוק ואיך וכמובן נלמד על המחלה של המטופל.ת והטיפולים האפשריים.

חוג זה מתאים לילדים בגילאי 6-14 לפי חלוקה לקבוצות גיל, ובעלות כוללת של 1,000 ש"ח.

שואלים אותנו הרבה..

בהחלט! התוכניות שלנו נועדו להצית סקרנות ולטפח אהבה ללמידה, ללא קשר לעניין קודם או חשיפה לרפואה. אנחנו מתחילים עם היסודות והמדריכים המומחים שלנו מיומנים בהנגשת נושאים מורכבים ומרתקים. הרבה מהתלמידים שלנו התחילו ללא עניין ברפואה, והיום הם בין הלומדים הכי נלהבים שלנו!

שאלה מצוינת! אנחנו משתמשים במגוון שיטות הוראה אינטראקטיביות, כולל פעילויות מעשיות, חידות מלהיבות וכמובן עידוד חשיבה והשתתפות לאורך כל המפגש.
הקבוצות הקטנות שלנו מבטיחות שכל ילד/ה יקבל תשומת לב אישית, והמדריכים שלנו מאומנים לספק משוב ותמיכה בזמן אמת כדי למקסם את חווית הלמידה

התוכניות שלנו נועדו להיות מתאימות ונגישות לכל הילדים. אנחנו לא דורשים שום ידע או כישורים מוקדמים (אפילו לא קריאה), רק סקרנות ונכונות ללמוד. המדריכים שלנו מיומנים בהתאמת החומר כך שיתאים לקצבי למידה וסגנונות שונים, ומבטיחים שכל ילד/ה יוכלו לשגשג ולהפיק תועלת מהתוכניות שלנו.

התכנית שלנו בולטת במחויבות שלה לחינוך איכותי ואינטראקטיבי שחורג מהחוויה המסורתית בכל חוג אחר.
התוכניות שלנו מועברות על ידי אנשי מקצוע אשר נלהבים להעניק השראה לדור הבא. אנו מציעים תוכן ייחודי שהוא לא רק חינוכי, אלא גם מהנה ומרתק, המטפח אהבה ללמידה והבנה עמוקה של בריאות ומדע.
ולא רק זה, המפגשים שלנו במחירים נוחים וזמינים מכל מקום, מה שהופך את החינוך האיכותי לנגיש יותר מאי פעם.

ההיכרות של הילדים שלכם עם רפואה ומדעים בגיל צעיר בונה בסיס חזק לחשיבה ביקורתית, פתרון בעיות ואהבה לחיים שלמים של למידה.
הכישורים האלה הם בעלי ערך בכל מסלול קריירה שיבחרו לעסוק בו. הידע שהם יצברו על בריאות וגוף האדם הוא משהו שהם יישאו איתם עד סוף חייהם, וילווה אותם ביצירת עתיד בריא ומושכל יותר.

בואו נדבר

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם לשיחת ייעוץ והתאמה בהקדם האפשרי.

מתעניין בחוג:

סילבוס - רופאים צעירים

סילבוס - מדעי המוח

סילבוס - רפואה מתקדם

סילבוס - רפואה מתקדם

"הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו"

אל תפספסו את ההזדמנות לשתול את זרע הסקרנות הרפואית בילד שלכם עוד היום!

מתעניין בחוג: