ברוכים הבאים למהפכה החינוכית שהופכת ילדים וילדות סקרנים לגאונים צעירים:

רופאים ורופאות צעירים

המקום שבו רפואה, כיף ולמידה אינטראקטיבית מתאחדים כדי ליצור את הרופאים של העתיד.

קצת על התוכניות שלנו:

קורס למתחילים

חוג רופאים צעירים

בחוג "רופאים צעירים" הילדים ילמדו להכיר את המכונה המופלאה אשר נקראת גוף האדם. נתחיל מהתאים שלנו ואט אט נכיר את מערכות הגוף השונות: הלב, המוח, השרירים… והרשימה עוד ארוכה! לבסוף, נגיע גם אל נושאים מתקדמים יותר כמו מערכת החיסון, עזרה ראשונה, גנטיקה ועוד…

קורס למתחילים

חוג מדעי המוח

בחוג מרתק זה נתעמק באיבר המדהים – המוח האנושי! נלמד על האנטומיה שלו, איך הוא עובד, אילו מחלות מאיימות עליו, ואילו ניתוחים אפשר לבצע בו!
כמו כן, נכיר עולם מושגים חדש לחלוטין כמו נוירון, סינפסה, מוליכים-עצביים, קורטקס ועוד… והכל באמצעות חידות, ניסויים, ולמידה מהנה ומאתגרת!

לחצו על הכפתור, השאירו פרטים בטופס ונציג שלנו יחזור אליכם לשיחת התאמה תוך 2 ימי עסקים.

מי אנחנו?

כיף שהגעתם לכאן.
 אנחנו אור ועומר, זוג רופאי משפחה מכפר סבא, הורים לרז וכרמל, והמייסדים של המסע המדהים הזה שהילדים שלכם עומדים לצאת אליו.

מאז ומתמיד אהבנו חינוך, ילדים ורפואה.
מתוך הרקע שלנו בחינוך והדרכה, מתנועות נוער ועד צבא, החלטנו לקחת את זה צעד קדימה ולהקים חוג רופאים ורופאות צעירים המועבר אונליין.

התחלנו בקטן, חלקנו את הידע הרפואי שלנו עם ילדים, והפכנו אותו למהנה, אינטראקטיבי, והכי חשוב, נגיש לילדים בכל מקום בארץ בעולם.

התגובה הייתה סוחפת. הבנו שהגענו למשהו מדהים. 
התחלנו לגדול, הבאנו סטודנטים שיעזרו ללמד ולפני ששמנו לב, הגענו ליותר מ-60 קבוצות של ילדים בכל שנה.

המשימה שלנו היא מעבר למפגשים המקוונים. 
מדובר בבניית עתיד בריא יותר.
 ​​אנו מאמינים בלחנך לבריאות מגיל צעיר, להנחיל את עקרונות הרפואה המונעת בשלב מוקדם ולייצר הכרות מעמיקה של הילדים עם הגוף שלהם.
רפואה יכולה להיות מהנה, חינוכית וחלק מחיי היומיום שלנו.

לקוחות מרוצים מספרים

מדריכות מקסימות ומלאות ידע

המון תודה על הכל. נטע שמחה להכיר מדריכות מקסימות ומלאות ידע וילדים מקסימים מרחבי הארץ. גם כמשפחה שמחנו ונהנינו לראות אותה נהנית ונרתמת. שוב המון תודה ובהצלחה!!!

נטע קרסו

החומר מועבר בצורה מעניינת עם המון דוגמאות והמחשה

הבן שלי עשה כבר 3 קורסים בחוג רופאים צעירים, עכשיו הוא מאבחן אותנו 😊 המדריכים קשובים וסבלניים, החומר מועבר בצורה מעניינת עם המון דוגמאות והמחשה. מחכים לתחילת השנה לקורס הרביעי.

סוניה

תודה רבה על כל הידע והסבלנות

תודה רבה על כל הידע והסבלנות שתרמתן. דפנה מאוד נהנתה, וקיבלה פרצופי-סימן-שאלה מהמורה שלה למדעים כשהיא הפגינה ידע שטרם נלמד אצלנו בכיתה. 😊😊

דניאל

ההתלהבות שלה והציפייה לשיעורים הבאים אומרים הכל

אז מסתבר שעברו כבר 20 שבועות מהרגע שהצטרפנו לחוג הרפואה של רז סקול. הגענו קצת חשדנים בגלל שהוא מועבר בזום ולא היינו בטוחים כמה ביתנו בת ה-6 תוכל להתמודד עם שעה של לימודי אונליין. להפתעתנו הרבה הילדה התאהבה במדריכה לירון ובשיעור, וכבר אחרי השיעורים הראשונים הודיעה לנו שכשתגדל היא ללא ספק הולכת להיות רופאה. ההתלהבות שלה והציפייה לשיעורים הבאים אומרים הכל. היא ממש שאבה בשקיקה כל דבר שהועבר על ידי לירון ורצה לשתף את סובביה בתוכן הנלמד. אם זה לא היה ברור… אנחנו ממליצים בחום!! ואם עוד לא רשמתם את ילדכם, זה הזמן 😊 אנחנו בינתיים נחכה לנו בסבלנות לחוג ההמשך שיפתח. תודה רבה!!!

נילי

החומר הועבר בצורה ההולמת את גילאי המשתתפים והשאירה טעם של עוד

בתי בת ה9 ובני בן ה7 התלהבו מאוד מהשיעורים! החומר הועבר בצורה ההולמת את גילאי המשתתפים והשאירה טעם של עוד וציפיה לשיעור הבא. התכנית עצמה מנוהלת בצורה מאוד מקצועית. התקשורת עם המדריכים ברורה ונוחה. אנו קצרי רוח להתחיל את הסדרה הבאה. ממליצים בחום!

נעמי

הדינמיקה האינטימית איפשרה מענה אישי יחד עם היכרות עם ילדים חדשים מכל הארץ

הבת שלי בכיתה ד' למדה בתבנית של "רופאים צעירים" בסגר הראשון. התכנית הייתה בשבילה חוויה מעצימה ומהנה! הדינמיקה האינטימית איפשרה מענה אישי יחד עם היכרות עם ילדים חדשים מכל הארץ. היא חיכתה בציפייה גדולה לכל מפגש ולמה המון בצורה מעניינת ומעשירה. ממליצה בחום!

יעל

היא צברה הרבה ידע שהועבר בצורה כ"כ מותאמת לילדים

הבת שלי הייתה בחוג המקסים של עומר ללימודי רופאים צעירים וכ"כ נהנתה! היא צברה הרבה ידע שהועבר בצורה כ"כ מותאמת לילדים, היא ממש שתתה את הידע שהועבר ע"י עומר ופשוט הביאה אותו הלאה לחיים ובכל מקום אפשרי שמענו איך הידע הזה נפגש עם היום יום שלה, פשוט כייף של חוג

הגר

מהר מאוד הילדה נסחפה לתוך חוויה עשירה ולגמרי נשאבה פנימה

הצטרפנו לסדנאות רז-סקול בעיצומה של הקורונה. ילדה בת 6. בהתחלה חששתי ליכולת הריכוז שלה, אך מהר מאוד הילדה נסחפה לתוך חוויה עשירה ולגמרי נשאבה פנימה. עומר מנחה את המפגשים באופן מופלא ונעים, תמיד מחוייכת ומלאת אנרגיה. יש לה יכולת לפשט ולהנגיש מידע מורכב באופן נעים, אטקרטיבי ותואם גיל. מומלץ בחום! ❤️❤️❤️

אורטל

חוג מומלץ לכל ילד סקרן.

חוג מומלץ לכל ילד סקרן. החומר מועבר בצורה ברורה ומעניינת, ובגובה העיניים בהתאם לגיל של המשתתפים. והבונוס להורים- אין צורך בהסעות!

רונית

הילדים ממש נהנים מהקורס ומהידע שמקבלים!

כרגע מסיימים קורס של 20 מפגשים (ילדה בת 11 וילד בן 8), הילדים למדו המון דברים חדשים! נושאים מועברים בצורה מעניינת ומובנת, הילדים ממש נהנים מהקורס ומהידע שמקבלים! ממשיכים גם לקורסים הבאים, תודה! ❤️

יוליה

למה דווקא אנחנו?

קבוצות קטנות ויחס אישי

פעם בשבוע, בשעה קבועה , תיפגש הקבוצה עם המדריך/ה שלה. בקבוצה יהיו כ-10 ילדים על פי שכבת גיל. מאחר וחשוב לנו היחס האישי וההשתתפות של כל ילד/ה הגבלנו את החוג לקבוצות אינטימיות וקבועות, כאלה שיאפשרו לילד/ה שלכם לפרוח.

מקצועיות מהשורה הראשונה

החוג והתכנים שבו נבנו על ידינו, רופאים שמכירים את התחום מקרוב. גם במהלך החוג, הילדים שלכם ילמדו רק מסטודנטים/יות לרפואה המגיעים מרקע הדרכתי. כך שלגבי מקצועיות ואמינות המידע אין מה לדאוג:)

השקעה בעתיד

התכנית לא רק תפתח בפני הילדים שלכם את עולם הרפואה, היא גם תפתח בפניהם את עולם הבריאות. למה חשוב לא לעשן? למה שינה חשובה לבריאות שלנו? איזה הרגלים מובילים לחיים בריאים? יחד נטפח חשיבה ביקורתית, מיומנויות פיתרון בעיות והערכה עמוקה לבריאות ולמדע שישרתו אותם היטב בכל דרך בה יבחרו ללכת.

העצמה באמצעות ידע

ידע הוא באמת כוח, ובמיוחד ידע בתחום הרפואה והבריאות. בחוג נעצים את הילדים שלכם עם הידע הדרוש להם כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי הבריאות שלהם. על ידי הבנת האופן שבו הגוף פועל, אנו מקדמים עתיד בריא יותר.

לא לקרוע את הכיס

אנחנו מאמינים שלכל ילד/ה מגיעה ההזדמנות לנצל את הפוטנציאל שלהם ולקבל ידע כל כך חשוב. לכן דאגנו ש החוג יהיה במחיר שיכול להתאים לכל משפחה, רק 40 ש״ח למפגש!

נוחות ונגישות

החוג שסוף סוף לא ״יגמור״ לכם את אחר הצהריים, ויאפשר לכם ולילד שלכם להנות מידע נגיש גם מהסלון בבית!

לחצו על הכפתור, השאירו פרטים בטופס ונציג שלנו יחזור אליכם לשיחת התאמה תוך 2 ימי עסקים.

שאלות שלכם

בהחלט! התוכניות שלנו נועדו להצית סקרנות ולטפח אהבה ללמידה, ללא קשר לעניין קודם או חשיפה לרפואה. אנחנו מתחילים עם היסודות והמדריכים המומחים שלנו מיומנים בהנגשת נושאים מורכבים ומרתקים. הרבה מהתלמידים שלנו התחילו ללא עניין ברפואה, והיום הם בין הלומדים הכי נלהבים שלנו!

שאלה מצוינת! אנחנו משתמשים במגוון שיטות הוראה אינטראקטיביות, כולל פעילויות מעשיות, חידות מלהיבות וכמובן עידוד חשיבה והשתתפות לאורך כל המפגש.
הקבוצות הקטנות שלנו מבטיחות שכל ילד/ה יקבל תשומת לב אישית, והמדריכים שלנו מאומנים לספק משוב ותמיכה בזמן אמת כדי למקסם את חווית הלמידה

שאלה מצוינת! אנחנו משתמשים במגוון שיטות הוראה אינטראקטיביות, כולל פעילויות מעשיות, חידות מלהיבות וכמובן עידוד חשיבה והשתתפות לאורך כל המפגש.
הקבוצות הקטנות שלנו מבטיחות שכל ילד/ה יקבל תשומת לב אישית, והמדריכים שלנו מאומנים לספק משוב ותמיכה בזמן אמת כדי למקסם את חווית הלמידה.

התוכניות שלנו נועדו להיות מתאימות ונגישות לכל הילדים. אנחנו לא דורשים שום ידע או כישורים מוקדמים (אפילו לא קריאה), רק סקרנות ונכונות ללמוד. המדריכים שלנו מיומנים בהתאמת החומר כך שיתאים לקצבי למידה וסגנונות שונים, ומבטיחים שכל ילד/ה יוכלו לשגשג ולהפיק תועלת מהתוכניות שלנו.

התכנית שלנו בולטת במחויבות שלה לחינוך איכותי ואינטראקטיבי שחורג מהחוויה המסורתית בכל חוג אחר.
התוכניות שלנו מועברות על ידי אנשי מקצוע אשר נלהבים להעניק השראה לדור הבא. אנו מציעים תוכן ייחודי שהוא לא רק חינוכי, אלא גם מהנה ומרתק, המטפח אהבה ללמידה והבנה עמוקה של בריאות ומדע.
ולא רק זה, המפגשים שלנו במחירים נוחים וזמינים מכל מקום, מה שהופך את החינוך האיכותי לנגיש יותר מאי פעם.

ההיכרות של הילדים שלכם עם רפואה ומדעים בגיל צעיר בונה בסיס חזק לחשיבה ביקורתית, פתרון בעיות ואהבה לחיים שלמים של למידה.
הכישורים האלה הם בעלי ערך בכל מסלול קריירה שיבחרו לעסוק בו. הידע שהם יצברו על בריאות וגוף האדם הוא משהו שהם יישאו איתם עד סוף חייהם, וילווה אותם ביצירת עתיד בריא ומושכל יותר.

"הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים, הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו"

אל תפספסו את ההזדמנות לשתול את זרע הסקרנות הרפואית בילד שלכם עוד היום!

מתעניין בחוג:

המקום שבו רפואה, כיף ולמידה אינטראקטיבית מתאחדים כדי ליצור את הרופאים של העתיד.

עקבו אחרינו ברשתות

כל הזכויות שמורות לרז סקול 2023

סילבוס - רופאים צעירים

סילבוס - מדעי המוח